Christmas Chocolate Figures
Chocolate Figures: 5 items
Küfferle Good Luck Mushrooms - Marc de Champagne, 5 pieces (115 g)
- Fine whole milk chocolate
- Marc de Champagne cream filling
- For New Year's Eve and more
£6.90 £7.25 (£60.00 / kg)
Delivery by October 12
Küfferle Ladybug Good Luck Charms - Box, 20 pcs (380 g)
- Fine milk chocolate
- With almond nougat filling
- Contents: 20 pieces
£22.02 £23.00 (£57.95 / kg)
Delivery by October 12
Küfferle Good Luck Mushrooms - Nougat, 5 pieces (115 g)
- Milk chocolate & nougat
- For New Year's Eve & New Year
- Contents: 5 pieces
£6.90 £7.25 (£60.00 / kg)
Delivery by October 12
Küfferle Lucky Pig Good Luck Charms - Box, 20 pieces (380 g)
- Aromatic milk chocolate
- Popular with people of all ages
- Contents: 20 pieces
£22.02 £23.00 (£57.95 / kg)
Delivery by October 12
Küfferle Good Luck Mushrooms - Box, 18 pcs (414 g)
- Milk chocolate & nougat cream
- Ideal for New Year's Eve
- Contents: 18 pieces
£22.02 £23.00 (£53.19 / kg)
Delivery by October 12
Magazine Articles:
Discover Piccantino:
-
Great Britain: Free standard delivery from £69.90
-
Free
returns More than 11.950 products
Secure payments
with SSL encryption technology