Willi Dungl - Lozenges & Snack Bars

Filter & sort

Price Brands Certifications Type of Nutrition
Filter

Lozenges & Snack Bars: 5 items

Willi Dungl Organic Lozenges - Ginger-Lemon

Willi Dungl Organic Lozenges -​ Ginger-​Lemon, 65 g

  • Natural extracts and aromas
  • Fine note of ginger
  • Fresh in taste
£2.55 (£39.23 / kg)

Delivery by October 12

Organic Lozenges - Orange Ginger & Turmeric

Willi Dungl Organic Lozenges -​ Orange Ginger & Turmeric, 65 g

  • In organic quality
  • With spicy ginger & turmeric
  • Fine extracts and aromas
£2.55 (£39.23 / kg)

Delivery by October 12

Willi Dungl Organic Forest Berry Bars

Willi Dungl Organic Forest Berry Bars, 30 g

  • Made from 100% natural ingredients
  • Vegan recipe
  • Made without palm oil
£1.80 (£60.00 / kg)

Delivery by October 12

Willi Dungl Organic Lozenges - Throat Friend

Willi Dungl Organic Lozenges -​ Throat Friend, 65 g

  • With forest honey filling
  • Intense herbal aromas
  • With extracts of sage and elderberry flowers
£2.55 (£39.23 / kg)

Delivery by October 12

Willi Dungl Organic Apple Cinnamon Bar

Willi Dungl Organic Apple Cinnamon Bar, 30 g

  • Date nut flavour
  • Subtle cinnamon note
  • Natural ingredients
£1.80 (£60.00 / kg)

Delivery by October 12